בריכה או ים

בריכה או ים – איזה טיפוס אתם?

בריכה או ים  – איזה טיפוס אתם? כל התשובות – ישנם אנשים אשר כאלה מכורים לים ולא מוכנים לוותר על יום אחד בחייהם ללא ים. מהצד השני, יש אנשים אשר מכורים לבריכה בריכה היא הבילוי האולטימטיבי מפני שזה מאפשר להם לא רק הנאה, אלא גם פעילות ספורטיבית.

אז מה עדיף לכם? מה יותר כייפי? ומה מאפשר לכם ולמשפחתכם את החווי המושלמת שלכם? כל זאת ועוד במדריך זה.

אז ים או בריכה?

לכל אדם יש העדפה. העולם בעצם מתחלק לשני סוגי אנשים שונים: יש את אלה אשר אוהבים את רעש הגלים, את החול של חופי הים ואת תחושת הטבע הנמצא בים, אך לעומת יש את אלה אשר רגישים לחול ויעדיפו את הבריכה, את הניקיון ואת המים ללא מלח. את הבריכה אפשר להנדס לפי צרכיכם האישיים, במיוחד אם אתם חושבים על בריכה לבית.

הן לים והן לבריכה יש את היתרונות והחסרונות שלהם. במדיה כל כך חמה ושטופת שמש כמו ישראל, אנו חייבים פעילויות מים מרעננות, כאלה שיצננו אותנו ויגרמו לנו לחוש את הכיף של הקיץ. אך אנו עדים לכך כי גם לפעילויות מים יש הבדלים, אז איך מחליטים בניהם? ומה המדדים שאיתם אנו בוחנים את העיניים?

מדדי הכיף של הים והבריכה

נתחיל דווקא מדוע כדאי לנו בריכה על פני ים ולאחר מכן נבחן גם את יתרונות הים.  ובכן, לבריכה יתרונות רבים מפני שבבריכה אתם יכולים ממש ליצור בעצמיכם את ההעדפות שלכם, לדוגמא: אם יש לכם חצר, גינה או מרפסת, תמיד תוכלו לרכוש בריכה לבית ולהנדס במדויק את התחביבים שלכם. לדוגמא: בעזרת תחזוקה נכונה של הבריכה, תוכלו תמיד לשמור על מים נקיים ואיכותיים, תוכלו לבחור את הבריכה המעוצבת עבור החלל שלכם, תוכלו לעשות מדשאה מסביב לבריכה ולעשות פיקניקים, להזמין חברים וליצור פעילויות ספורט מים. בנוסף, תוכלו לשים כורסאות מפנקות הן מסביב לבריכה והן בתוך הבריכה, כך שכולם יוכלו ליהנות בימי הקיץ החמים הן מבחינת ההורים והן מבחינת הילדים.

אז למה כדאי ים? אין כמו לעשות הליכה ספורטיבית על חוף הים, או סתם פשוט לשים מחצלת ולהשתזף. הים אינו דורש תחזוקה ואתם יכולים לבוא עם מגבת, לשמוע את רחש הגלים ולהחליט אם בא לכם לנוח תחת השמש ולהשתזף, או לעשות ספורט חופים, כמו כדורעף חופים, כדורגל חופים וכדומה. בנוסף, להגיע לים למפגש רומנטי בשקיעה הוא אחד התחביבים החשובים ביותר על כל בני האדם. חוף הים הוא זיכרון ילדות מתוק, כאשר ההורים היו לוקחים אותנו לים לבילוי והיינו נשארים שם כל היום לשחק ולהשתולל.

מאמרים נוספים:

עלויות, מה עדיף בריכה או ים?

במקרה של עלויות תמיד הים מנצח, אם כי בכל בילוי בים תירצו לקנות ארטיקים לילדים או אוכל מהמסעדה הקרובה, מה שיעלה לכם פי 3 מכל מקום אחר שתקנו בו. בנוסף, לים צריך להצטייד בקרם שיזוף, מגבת ים, משחקי ים וכו', כך שלא בהכרח תצאו בעלויות נמוכות. היתרון הגדול והמשמעותי של היום הוא שניתן להגיע אליו גם בלי להוציא שקל אחד.

בריכה לעומת זאת, תמיד תעלה כסף ותמיד תדרוש תחזוקה שוטפת, אך רמת הפינוק שתוכלו להגיע אליה היא הרבה יותר גבוהה, במיוחד אם יש לכם בריכה ביתית שבה ממש תוכלו ליצור את החוויה לכל המשפחה שתמיד חשקתם בה. במידה והחלטתם ללכת לבריכה ציבורית, העניין משתנה לחלוטין מפני שחוץ מכרטיס הכניסה לבריכה, תצטרכו גם את כל מה שקשור בים, כולל אוכל, מגבות פעילויות מים ועוד.

לסיכום: אין מסקנה חד משמעית וכל אחד על פי העדפותיו יכול לבחור מה הכי נכון עבורו, הן מבחינת התקציב והן מבחינת הסכנות הכרוכות בכך, שכן גם בבריכה וגם בים ישנן סכנות ואנו ממליצים להקפיד על כל הוראות הבטיחות גם בים וגם בבריכה.

אז שיהיה לכם קיץ מרענן ובטוח!

תוכן עניינים

מלאו פרטים !

פוסטים קשורים
בריכות פיברגלס
בריכות פיברגלס

בריכות פיברגלס – בתחום הבנייה והשימוש בבריכות שחייה, מפיברגלס הופיעו כבחירה פופולרית, שזכתה לשבחים בזכות העמידות, קלות התחזוקה והוורסטיליות העיצובית שלהן. בעולם ובישראל שוק בריכות