הקמת גינות פרטיות

הקמת גינות פרטיות – פרויקטים מדהימים מעבר לדשא

גינה פרטית משפיעה על איכות החיים, הזמן הפנוי עם המשפחה וגם ערך הנכס.

בשביל להפוך את הגינה למקום שנעים יותר לשהות בו, חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע ולהשתמש בשירות מתאים

גינות פרטיות וציבוריות

השוואה בין סוגים שונים של גינות פרטיות וציבוריות מגלה שקיימים כמה הבדלים משמעותיים. גינה פרטית למשל אמורה להציע גם את החוויה של חלל החוץ וגם תחושה של אינטימיות, שקט ודיסקרטיות מסוימת. לעומתה, גינה ציבורית שייכת לכולם ולכן גם פונה אל המכנה המשותף הרחב ביותר.

חוץ מזה, גינה פרטית משפיעה על איכות החיים שלנו ועל הזמן הפנוי עם המשפחה. אמנם גם בגינות ציבוריות אפשר לשחק עם הילדים, אבל התחושה היא אחרת וממילא נמצאים שם עוד אנשים שמשתמשים במתקנים. בנוסף, לגינה שלנו יש השפעה על ערך הנכס והשקעה בה משתלמת בטווח הקצר והארוך.

כניסה לגינה

הדרך הכי טובה לשדרג את חלל החוץ היא להשתמש בשירות מקצועי של הקמת גינות פרטיות. השירות ניתן על ידי חברות גינון והוא כולל את כל מה שהגינה שלנו צריכה כדי להיראות טוב יותר:

  • תכנון מדשאות ושתילת פרחים או עצים
  • הקמת גינה וריצוף לפי המידות והגודל
  • התאמת הגינה לצרכים שלנו ולדרישות של המשפחה
  • בדיקת תנאי השטח לבטיחות בגינה ובחצר
  • גידור והתקנת שערים למניעת הסגות גבול
  • הקמת פרגולות ופתרונות קירוי והצללה

במילים אחרות, העיצוב של הכניסה הוא רק ההתחלה. כיום אפשר להשתמש בשירות של הקמת גינות פרטיות כדי לרכז את כל היתרונות תחת קורת גג אחת. כמו כן, כדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי היתרונות של שערים חשמליים ולחסוך זמן או מאמץ כאשר מגיעים עם הרכב. 

ריצוף לגינה

תהליך הקמת גינה מתחיל בהגדרת תקציב ומענה לדרישות של הלקוחות. בשלב הבא מתכננים בצורה מוקפדת כל אלמנט שאותו רוצים להכניס לדירה, בודקים האם הוא מתאים לעיצוב הכללי של הבית ומספקים פרטים לגבי תחזוקה וגינון. אם רוצים להפוך את הגינה למקום שאפשר גם לארח בו או לבלות עם חברים, חשוב לשים דגש על ריצוף איכותי.

הדגש עם ריצוף חוץ הוא על התאמה לאלמנטים הטבעיים שכבר יש בגינה – כמו למשל הפרחים, הדשא או העציצים. בגלל שפרויקטים של הקמת גינות פרטיות הם הרבה מעבר לדשא, אלו דווקא הדברים הקטנים שעושים הבדל גדול. 

בהקשר הזה, התפקיד של בעלי המקצוע הוא למצוא עבורנו את הריצוף הכי מתאים עבור שדרוג של הגינה והחצר. בנוסף, בעלי מקצוע יכולים לעדכן אותנו לגבי הבדלים בין סוגים שונים של פתרונות ריצוף וכך להבטיח שנמצא את מה שהכי רלוונטי עבור מסגרת התקציב. 

תוכן עניינים

מלאו פרטים !

פוסטים קשורים
בריכות פיברגלס
בריכות פיברגלס

בריכות פיברגלס – בתחום הבנייה והשימוש בבריכות שחייה, מפיברגלס הופיעו כבחירה פופולרית, שזכתה לשבחים בזכות העמידות, קלות התחזוקה והוורסטיליות העיצובית שלהן. בעולם ובישראל שוק בריכות