בריכות פיברגלס

בריכות פיברגלס

כאשר אדם בוחר לבנות בריכת שחייה ביתית עומדות בפניו אפשרויות שונות ומגוונות. אם פעם היה נדיר למצוא בריכות שחייה בבתים פרטיים ומעט הבריכות שהיו היו זהות אחת לשנייה היום המצב שונה לגמרי בכל מה שקשור לבריכות שחייה ביתיות. יש סוגים שונים של בריכות, גדלים שונים של בריכות למשל אפשר לבנות בריכת שחייה מבטון או לקנות בריכת אינטקס מוכנה ולהקימה בקלות ומהירות בחצר אך יש אפשרות גם להקים בריכת פיברגלס שהיא למעשה בריכה מוכנה שקל להקים אותה בחצר שיש לה יתרונות רבים מה שהופך אותה לבריה אטרקטיבית להרבה אנשים.

מהי בריכת פיברגלס

בריכת פיברגלס היא בריכה יצוקה אשר מיוצרת משכבות של פיברגלס שהוא למעשה חומר המבוסס על סיבי זכוכית. בריכות פיברגלס מיוצרות במפעל בהתאם לתבנית ומובלות למקום בהן אמורים להתקין אותן כיחידה אחת שלמה ומוכנה מה שמאפשר התקנה בקלות ובמהירות. כאשר מחפשים בניית בריכה פרטית בזול אחד מהפתרונות זה בריכת פיברגלס שכן מדובר על בריכה שהיא זולה ביחס לעלויות של בריכות כמו בריכת בטון. למרות שהיא מיוצרת במפעל יש אפשרות לעצב אותה לפי טעם אישי כולל הוספה של הדפסים לקרקעית וקירות הבריכה אך גם בכל מה שקשור לעיצוב הסביבתי שלה כולל הקמה של דק וכדומה, וכמו מרבית בריכות השחייה יש צורך לקבל היתר בנייה גם עבור בריכה זו.

מאמרים נוספים:

מה היתרונות והחסרונות של בריכות עשויות פיברגלס

בריכות שחייה עשויות פיברגלס בעלות יתרונות רבים אחד היתרונות זה מהירות הקמת הבריכה שכן יצור של בריכה מחומר זה היא מהירה ולוקחת כמה ימים. יתרון נוסף של בריכות פיברגלס זה שהן מוכנות לפי מידה לרוב על פי תבניות מוכנות מראש אך יחד עם זאת יש אפשרות לבצע התאמה של הבריכה באופן אישי בהתאם למה שנכון ללקוח. בריכות עשויות פיברגלס הן בריכות קלות משקל מה שגורם לכך שאין הכבדה על הקרקע ולכן זו בריכה שאפשר להקים אותה גם בתוך האדמה אך גם מעל הקרקע ואפילו על גג של בניין. בין החסרונות של בריכות עשויות מחומר הפיברגלס אפשר למנות עמידות בפני לחות מה שאומר עמידות לאורך זמן נמוך יותר מבריכות אחרות וזה משהו שצריך לקחת בחשבון, למרות שיש היום בריכות פיברגלס אשר עוברות תהליכי ציפוי שונים ההופכות אותן לעמידות יותר.

בריכות פיברגלס

כיצד מתבצע תהליך של התקנת בריכת פיברגלס

התקנה של בריכת פיברגלס דורשת הכנה של השטח ולמרות שהיא פשוטה יחסית לא צריך להתפשר וכדאי לעבוד רק עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון וידע. במידה ומדובר על בריכה המותקנת מתחת לפני הקרקע יש לבצע הכנה על ידי חפירה בשטח בהתאם לגודל הבריכה כולל יישור הקרקע ופינוי הפסולת, התקנת תשתיות של צנרת וחשמל ולאחר הבאת הבריכה ומיקומה מילוי החלל שנשאר לרוב בחול, מילוי המים והתקנה של אביזרים וציוד לבריכה כולל אביזרי בטיחות.

פוסטים קשורים